Chester tõi Baltikumi varjupaikadele palju rõõmu!


03.12.2021
AS Pepsico Eesti poolt korraldatud „Cheetos kingib sooja pesa“ tarbijakampaania jooksul toetati kuut loomade varjupaika kolmes Balti riigis. Eestis ostusid annetuse saajateks Viljandi ja Valga varjupaigad.

13. septembrist kuni 12. oktoobrini kestnud kampaania eesmärk oli koguda raha ja annetada see Eesti, Läti ja Leedu varjupaikadele. Kampaanias osalemiseks tuli osta Cheetos maisikrõpse, mille igalt müüdud pakilt annetati üks sent kodutute loomade heaks.

Pepsico Baltikum turundusjuhi Merle Saviauk sõnul oli kampaania väga edukas ja ületas kõik ootused. „Kuu aja jooksul kogusime kolme Balti riigi peale peaaegu 6500€, mis on igati tubli tulemus ja summa, millega saab palju kodututele loomadele head teha. Meie  eesmärk oligi näidata, et isegi 1 sent ostetud pakilt võib tuua suure muutuse,“ ütles Saviauk.

Täname kõiki Cheetose fänne, kes aitasid meil paljudele koduta jäänud loomakestele rõõmu valmistada.

Eestis anti 11. novembril Varjupaikade MTÜ Viljandi ja Valga esindustele üle annetussumma eest ostetud suures koguses kassitoitu. Saabunud kingitus tegi kõik varjupaiga neljajalgsed sõbrad eriti õnnelikuks ja näitas, et igaüks saab teha head!