Meil on sulle häid uudiseid


17.01.2014

Lays MAX

Meil on Sulle häid uudiseid!

Lay’si kartulikrõpsude  perekond on saanud endale uue ja senisest veelgi suupärasema nime.

Nüüdsest leiad poelettidelt Lays MAXi sakilised kartulikrõpsud (endise nimega Lays Wavy).

Ah et miks just MAX?

Aga sellepärast, et meie uued Lay’s MAXi kartulilaastud on  nüüdsest maksimaalselt äkiliste sakkidega, mis püüavad endi vahele oluliselt rohkem hõrgutavat maitseainet. Ka on kartulikrõps pisut paksem ja seetõttu ei pudise see süües käest.

Juba praegu ootavad Sind poes Lays MAX Juust&sibul ning Lays MAX Kebab, üsna pea lisanduvad

MAXi perekonda ka Lays MAX Sool ja Lays MAX Paprika.

Saabumas on maksimaalsete maitseelamustega aasta, alusta sellega juba täna!

Pepsi

Inimesed on alati janunenud millegi karge ja värskendava järele, mis paneks nad tundma end eriliste ja väljavalitutena. Selliseid universaalseid retsepte pole olnud ajaloos palju. Siiski, ühel neist on seljataga aga enam kui 120-aastane edukas ajalugu.

Pepsi joogi leiutas 1893. aastal Ameerika Ühendriikides väikeses New Berni linnakeses apteeker Caleb Bradham. Esmalt villis ja müüs ta seda oma apteegis. Peagi aga mõistis mees, et kui soovib rahuldada kõigi januste nõudmisi, tuleb hakata jooki laiemalt turustama.

Pepsi oli esimene ametlik Ameerika Ühendriikidest pärit koolamaitseline karastusjook, mis möödunud sajandi kaheksakümnendatel meieni jõudis. See oli esimene jook, mis suutis raudse eesriide taha murda ning sulatada riikide vahel „külma sõja“ jää, ühendades pudeleid kummutama eri rahvaid. Pepsi suudab üles sulatada ununenud mälestused ning anda lootust paremale homsele.

Tänaseks on Pepsist saanud karastusjook, mis on tuttav kõigil kontinentidel. Pudeli avamise iseloomulik hääl ning sellele järgnev kihisev mullivisin paneb januselt neelatama iga inimese, olenemata vanusest, soost ja rahvusest.

Retrohõnguline Winter Pepsi toob Sinuni sõõmu karget ajaloohõngu, kogemuse, mis on rõõmustanud aastakümneid terveid põlvkondi, kuid mis elab edasi tänapäeval ja ka tulevikus.